Yeni Ofisimizde Hizmetinizdeyiz...!Statik Otomasyon Ltd. Şti. Yaklaşık 14 senelik bir tecrübenin birikimi ile 2006 yılında girmiş olduğumuz otomasyon sektörüne, sizlerinde desteği ile büyümeye devam etmekteyiz.

Amacımız müşterinin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmak ve hayal edileni gerçekleştirmektir.
Tecrübeli personelimiz ile projelerinizi en kısa sürede teslim etmeyi bir ilke olarak kabul etmiştir. Endüstriyel elektronik kart tamirinde, en hızlı ve en uygun çözümleri sunmak görevimizdir. Kalite Kontrol ve İnsan Kaynakları konularında vermiş olduğumuz destekle, sektördeki başarılarınıza başarı katmak bizim için bir gurur kaynağıdır.

Endüstriyel otomasyon sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, kendini geliştirmiş ve hizmette hep daha iyisini gerçekleştirmiştir. Hizmet öncesi ve sonrası teknik desteği ön planda tutmuştur. Endüstriyel otomasyon, proje mühendislik-danışmanlık ve kalite kontrol konularında sizlerin memnuniyetinizi ve güveninizi kazanmış olmamızdan dolayı çok gururluyuz.

O.G. ve A.G. sistemlerinde yapmış olduğumuz uygulamalarla, uzmanlaşmış kadromuzla riskler en aza indirilmiştir. Kontaktör veya Tristör ile yapılmış kompanzasyon panoları, enerji sarfiyatının kontrolünü elinizde bulundurmanızı ve elektrik faturalarında ceza gelmesini aza indirir.

Misyonumuz ...!

Misyonumuz
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak, Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak

Vizyonumuz
Anahtar teslim çözümlerimizi ve iş yapış tarzımızdaki özeni, sunduğumuz emeği hak edecek,
Sahip olduğumuz deneyimden yararlanabilecek, Bilgi ve birikimlerimizi değerlendirebilecek, Gelecek vadeden, Kurumsallaşmış veya bu yolda ilerleyen, Büyük veya yarının büyük işletmelerini, Kendi alanında en iyi olabilecek şirketleri seçmek; Onlarla birlikte örnek çalışmalar sergileyen bir şirket olmak.